Sekrety sąsiadów (25)

Sekrety sąsiadów (25)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Nadwrażliwy malarz Fabian i pielęgniarka Alicja są małżeństwem. Pewnego dnia Alicja zaprasza na kolację nową sąsiadkę, Martę. Niestety kobieta nie przypada do gustu Fabianowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Nadwrażliwy malarz Fabian i pielęgniarka Alicja są małżeństwem. Kobieta stara się pilnować, by mąż nie popadał w stany depresyjne, do których ma skłonność. Pewnego dnia Alicja zaprasza na kolację nową sąsiadkę, Martę. Kobieta nie przypada do gustu Fabianowi. Sytuacja pogarsza jeszcze, gdy sąsiadka zgadza się mu powróżyć. Gdy Marta wspomina o śmierci rodziców Fabiana, ten wpada we wściekłość i wyrzuca ją z domu. Alicja nie wie, co tym myśleć, gdyż jej teściowie żyją, a reakcja męża wydaje jej się niezrozumiała. Wkrótce okazuje się, że Fabian nie mówi jej wszystkiego o swojej przeszłości.

Zobacz także