Sekrety sąsiadów (19)

Sekrety sąsiadów (19)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Alina i Jan są zgodnym małżeństwem. Brak potomstwa rekompensują im wnuki sąsiadki, które spędzają u niej całe wakacje. Pewnego razu Alina zauważa, że dzieci wyglądają na zaniedbane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Alina i Jan są zgodnym małżeństwem. Brak potomstwa rekompensują im częściowo wnuki sąsiadki, które spędzają u niej całe wakacje. Między Aliną a babcią dzieci dochodzi jednak do sprzeczki, po której kobiety nie odzywają się do siebie przez kilka miesięcy. Małżonkowie nadal darzą jednak sympatią jej wnuki. Gdy te przybywają w odwiedziny, Alina zauważa, że wyglądają na zaniedbane i niedożywione. Postanawia interweniować. Nie udaje jej się jednak porozmawiać z sąsiadką, a dawne serdeczne stosunki z dziećmi drastycznie się zmieniają. Wkrótce wychodzi na jaw tragiczna historia.

Zobacz także