Sekrety sąsiadów (17)

Sekrety sąsiadów (17)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Natalia i Paweł przyjaźnią się ze swoją starszą sąsiadką Eleonorą. Pewnego dnia kobieta znika. Wkrótce w jej mieszkaniu pojawia się nieznajomy, który twierdzi, że jest synem Eleonory.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Natalia i Paweł przyjaźnią się ze swoją starszą sąsiadką Eleonorą. Pewnego dnia kobieta niespodziewanie znika. Wkrótce w jej mieszkaniu pojawia się nieznajomy młody mężczyzna. Okazuje się on synem Eleonory, którego sąsiedzi nigdy nie poznali. Informuje on Natalię i Pawła, że jego matka zginęła w wypadku samochodowym. Natalia nie ufa nieznajomemu, choć wszystko zdaje się potwierdzać jego słowa.

Zobacz także