Sekrety sąsiadów (14)

Sekrety sąsiadów (14)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Marta i jej mąż Karol pracują jako dziennikarze. Pewnego dnia kobieta dostaje zlecenie na napisanie artykułu o niewierności mężczyzn. Zakłada konto na portalu randkowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Marta i Karol to szczęśliwe małżeństwo. Oboje pracują jako dziennikarze dla konkurencyjnych gazet. Pewnego dnia kobieta dostaje zlecenie na napisanie artykułu o niewierności mężczyzn. By zdobyć materiały, zakłada konto na portalu randkowym. Poznaje tam mężczyznę., który do złudzenia przypomina jej sąsiada. Mężczyzna przed laty zdradził już swoją żonę, dlatego Marta zamierza powiedzieć sąsiadce o wszystkim. Karol odradza jednak żonie taką ingerencję. Ta stawia mimo wszystko na swoim i wyznaje prawdę koleżance. Umawia się także na spotkanie z wirtualnym podrywaczem. W tym samym momencie do domu wchodzi Karol.

Zobacz także