Sekrety sąsiadów (1)

Sekrety sąsiadów (1)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Samotny Bartosz zawiera znajomość z atrakcyjną sąsiadką. Tajemnicza kobieta często znika z niewiadomych przyczyn. O względy mężczyzny zabiega też sprzątająca jego dom Jolanta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Bartosz jest młodym mężczyzną mieszkającym na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest samotny i nie układa mu się zbytnio z kobietami. Mężczyzna pracuje nocami. Pewnego dnia zawiera znajomość ze swoją atrakcyjną sąsiadką Martyną. Wkrótce zaczynają się spotykać. Kobieta jest jednak bardzo tajemnicza i często znika z niewiadomych przyczyn. Tymczasem o względy Bartosza zabiega Jolanta, która sprząta jego dom. Wkrótce w życiu mężczyzny zaczynają dziać się dziwne rzeczy.