Sekrety luksusowych hoteli 2: Hongkong (2)

Sekrety luksusowych hoteli 2: Hongkong (2)

(Hotel Secrets with Richard E. Grant: Hong Kong)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2014   od 12 lat
W skrócie:Aktor Richard E. Grant odwiedza najbardziej luksusowe hotele na świecie. Tym razem odwiedzi hotel Ritz-Carlton, w którym mieści się najwyżej położony basen na świecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 stycznia
jutro
9:15 Stopklatka

Opis

Aktor Richard E. Grant odwiedza najbardziej luksusowe hotele na świecie. Odkrywa niecodzienne historie kryjące się za eleganckimi fasadami słynnych budynków oraz spotyka ludzi odwiedzających najdroższe pokoje. W każdym odcinku zaprezentowane jest inne miasto widziane z perspektywy jego eleganckich hoteli.

W tym odcinku

Tym razem Richard E. Grant przyjeżdża do Hongkongu - ważnej twierdzy dawnego Imperium Brytyjskiego, która dziś stanowi gospodarczy pomost łączący Zachód z komunistycznymi Chinami. Aktor zwiedzi tam pięciogwiazdkowy hotel The Peninsula nazywany też "Wielką Damą Dalekiego Wschodu". To najstarszy tego typu obiekt w mieście, wzniesiono go w 1928 roku. Oprócz tego w hotelu Mandarin Oriental Richard zje obiad z miejscową gwiazdą, a na koniec zajrzy do uwielbianego przez Lady Gagę i innych celebrytów The Ritz-Carlton - najwyższego hotelu na świecie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także