Sekrety luksusowych hoteli 2: Hongkong (2)

Sekrety luksusowych hoteli 2: Hongkong (2)

(Hotel Secrets with Richard E. Grant: Hong Kong)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2014   od 12 lat
W skrócie:Aktor Richard E. Grant odwiedza najbardziej luksusowe hotele na świecie. Tym razem odwiedzi hotel Ritz-Carlton, w którym mieści się najwyżej położony basen na świecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Aktor Richard E. Grant odwiedza najbardziej luksusowe hotele na świecie. Odkrywa niecodzienne historie kryjące się za eleganckimi fasadami słynnych budynków oraz spotyka ludzi odwiedzających najdroższe pokoje. W każdym odcinku zaprezentowane jest inne miasto widziane z perspektywy jego eleganckich hoteli.

W tym odcinku

Tym razem Richard E. Grant przyjeżdża do Hongkongu - ważnej twierdzy dawnego Imperium Brytyjskiego, która dziś stanowi gospodarczy pomost łączący Zachód z komunistycznymi Chinami. Aktor zwiedzi tam pięciogwiazdkowy hotel The Peninsula nazywany też "Wielką Damą Dalekiego Wschodu". To najstarszy tego typu obiekt w mieście, wzniesiono go w 1928 roku. Oprócz tego w hotelu Mandarin Oriental Richard zje obiad z miejscową gwiazdą, a na koniec zajrzy do uwielbianego przez Lady Gagę i innych celebrytów The Ritz-Carlton - najwyższego hotelu na świecie.

Twórcy (pokaż wszystkich)