Sekrety lekarzy (12)

Sekrety lekarzy (12)

reality show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Ewie dokucza promieniujący ból w opuchniętym kolanie. Chirurg ortopeda proponuje jej innowacyjną metodę leczenia: wszczepienie amortyzatora. Życie Agnieszki odmienia utrata jej nienarodzonego dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekarze należący do światowej czołówki, ortopedzi, chirurdzy plastycy, ginekolodzy, specjaliści medycyny estetycznej, pokazują innowacyjne metody leczenia. Weszły one dopiero na światowy rynek medyczny, a niektóre w Polsce zastosowano po raz pierwszy. Akcja programu rozgrywa się w gabinetach lekarskich i na salach operacyjnych najnowocześniejszych klinik i szpitali. Specjaliści z różnych dziedzin medycyny podejmują się leczenia pacjentów z rzadkimi i skomplikowanymi schorzeniami.

Ewie dokucza promieniujący ból w opuchniętym kolanie. Nie może chodzić w ukochanych szpilkach. Boi się też, że przez tę dolegliwość w przyszłości nie podoła roli babci. Chirurg ortopeda zaproponuje jej innowacyjną metodą leczenia - wszczepienie amortyzatora. Życie Agnieszki na zawsze odmieniła utrata jej nienarodzonego dziecka. To był jednak początek tragicznych wydarzeń. Kobieta otarła się o śmierć, a rzadkie schorzenie, na które zachorowała zaraz po odejściu upragnionej córki, pozostawiło na jej ciele trwałe ślady. Agnieszka nie może wyrazić swojego bólu, ponieważ jej oczy nie wydzielą łez. Arkadiusz, przez bolesną dysfunkcję, nie czuje się jak normalny facet. Miał zabieg usunięcia wrośniętego kamienia, który został wykonany nieprawidłowo, przez co spowodował uszkodzenie cewki moczowej. Jego bezsilność pogłębia dodatkowo fakt, że na co dzień opiekuje się umierającą żoną.

Zobacz także