Sekrety chirurgii (10)

Sekrety chirurgii (10)

reality show Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka od lat zmagającą się z żylakami. Tymczasem Ula przyznaje, że nowy nos stał miłością jej życia. Ela, która miała zabieg plastyki brzucha, wróciła do sylwetki sprzed lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Specjaliści medycyny estetycznej przeprowadzają na uczestnikach programu operacje plastyczne. Osoby, które wstydzą się swojego wyglądu i wierzą, że jedyną szansą na poprawę ich samopoczucia jest zabieg chirurgiczny, trafiają pod opiekę ekspertów. Operacjom poddają się również osoby chcące się upodobnić do znanych postaci ze świata show-biznesu. Widzowie obserwują pracę w klinice chirurgii dr. Marka Szczyta i śledzą losy jej pacjentów.

W tym odcinku poznajemy Agnieszkę, od lat zmagającą się z problemem żylaków. Tymczasem Ula, która przeszła już operację, przyznaje, że nowy nos stał się trzecią, zaraz po mężu i synku, miłością jej życia. Ela, która miała zabieg plastyki brzucha, wróciła do sylwetki sprzed lat. Natomiast Alicja wspomina pobyt w klinice i opowiada, jak bardzo musiała walczyć z chęcią podejrzenia nowego biustu zaraz po operacji.

Zobacz także