Sędzia Anna Maria Wesołowska 7: Tysiak na miesiąc (8/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 7: Tysiak na miesiąc (8/30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska
W skrócie:Andżelika Sośnierz jest oskarżona o próbę porwania swoich dzieci, które trafiły do rodziny zastępczej. Zdaniem prokuratora motywem uprowadzenia miała być chęć pobierania zasiłku 500 +.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 16 marca
za 9 dni
10:25 TTV (z napisami)

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca w kolejnym sezonie. Akcja programu ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

Przed sądem staje 32-letnia Andżelika Sośnierz oskarżona o próbę porwania dwójki dzieci - pięcioletniego Sebastiana i siedmioletniej Sabriny. Kobieta jest ich biologiczną matką, ale cztery lata temu pociechy zostały jej odebrane i trafiły do rodziny zastępczej - Agaty i Krystiana Wysockich. Zdaniem prokuratora motywem miała być w tym wypadku chęć pobierania na dzieci zasiłku 500+, jednak Andżelika stanowczo temu zaprzecza. Wyznaje jednak, że wcześniej nie było jej stać na utrzymanie rodziny, a w przypadku zapomogi mogłaby dać sobie radę. Obrońca przedstawia dowody w obronie kobiety. Po stronie oskarżonej staje również jej przyjaciółka. Sędzia musi podjąć decyzję, co dalej stanie się z dziećmi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także