Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Zimowa tragedia (7/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Zimowa tragedia (7/30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:23-letni Robert Nejman zostaje oskarżony o pozbawienie wolności i zabójstwo 12-letniego Miłosza Oleckiego. Mężczyzna sam zgłosił się na komisariat i przyznał do winy, kiedy znaleziono ciało chłopca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

23-letni Robert Nejman zostaje oskarżony o pozbawienie wolności i zabójstwo 12-letniego Miłosza Oleckiego. Mężczyzna sam zgłosił się na komisariat i przyznał do winy, kiedy znaleziono ciało chłopca. Miłosz został związany liną żeglarską i przywiązany do drzewa w lesie. Spędził tam kilkanaście godzin i zamarzł. Koło południa następnego dnia jego ciało znaleźli sąsiedzi biorący udział w akcji poszukiwawczej. Mimo zeznań oskarżonego jego obrońca cały czas podejrzewa, że mężczyzna kogoś kryje. Sędzia Anna Maria Wesołowska musi ustalić, kto jest rzeczywistym sprawcą zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także