Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Wypadek (10/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Wypadek (10/30)

3.3/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Klara jest oskarżona o spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Pierwsza rozprawa zostaje odroczona, gdyż ofiara umiera w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

36-letnia Klara Różewicz jest oskarżona o spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Pierwsza rozprawa zostaje odroczona, gdyż ofiara umiera w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Podejrzana twierdzi, że mimo spożycia alkoholu jechała ostrożnie, a pokrzywdzona nieuważnie, rozmawiając przez telefon, wtargnęła na jezdnię. Świadek zdarzenia podaje jednak zupełnie inną wersję. Z kolei obrona wskazuje na ciężką sytuację domową swojej klientki. Sędzia musi wydać sprawiedliwy wyrok w tej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także