Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Wielka miłość (8/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Wielka miłość (8/30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Przed sądem staje 19-letni Krystian, oskarżony o doprowadzenie 14-letniej Moniki do obcowania płciowego. Zarówno on, jak i jego nieletnia partnerka utrzymują jednak, że się kochają i chcą być razem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

Przed sądem staje 19-letni Krystian, oskarżony o doprowadzenie 14-letniej Moniki do obcowania płciowego. Matka dziewczyny, Judyta, przyłapała córkę na seksie z Krystianem i zgłosiła sprawę na policję. Chłopak nie przyznaje się do winy. Zarówno on, jak i Monika utrzymują, że się kochają i chcą być razem. Matka dziewczyny również jest gotowa zmienić zdanie w tej sprawie. Sędzia Anna Maria Wesołowska staje w obliczu trudnej decyzji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także