Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Profesor (5/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Profesor (5/30)

3.3/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Profesora oskarżono o gwałt na studentkach. Zwabiał kobiety do gabinetu pod pozorem konsultacji przed obroną magisterium. Na miejscu podawał im środki odurzające. Po wszystkim straszył dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 9 dni
18:00 TTV (z napisami)
czwartek, 31 października
za 10 dni
11:00 TTV (z napisami)
niedziela, 3 listopada
za 13 dni
6:05 TTV (z napisami)

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

Szanowany profesor psychologii, 52-letni Janusz Wójcikiewicz, zostaje oskarżony o gwałt na trzech studentkach: Annie, Dominice i Darii. Zwabiał młode kobiety do swojego gabinetu pod pozorem dodatkowych konsultacji przed obroną magisterium. Na miejscu podawał im tabletkę gwałtu, a następnie wymuszał stosunek i inne czynności seksualne. Po wszystkim straszył dziewczyny, że jeśli zdradzą komuś, co się wydarzyło, opublikuje nagrania z tych spotkań. Jedna z ofiar, Anna, jeszcze w trakcie śledztwa popełniła samobójstwo, wskazując w liście, że powodem był przeżyty gwałt. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Sędzia musi przesłuchać świadków i wydać wyrok w tej bulwersującej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także