Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Pechowy hotel (13/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Pechowy hotel (13/30)

3.3/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Karetka przywozi do szpitala blogerkę. Obrażenia wskazują, że została zgwałcona lub uprawiała seks z gadżetami. Przybyła na miejsce policja ustala, że pokrzywdzona umówiła się z mężczyzną w hotelu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

Karetka przywozi do szpitala 27-letnią blogerkę Olę. Obrażenia na ciele dziewczyny wskazują, że została ona zgwałcona lub uprawiała ostry seks z gadżetami. Przybyła na miejsce policja ustala, że pokrzywdzona umówiła się z pewnym mężczyzną na spotkanie w hotelu. Niczego nie pamięta z tego wieczoru, tylko że obudziła się rano z obrażeniami ciała. Badanie potwierdza, że ktoś podał dziewczynie pigułkę gwałtu. Przed sądem staje 34-letni Borys. Nie potwierdza wersji wydarzeń podanej przez pokrzywdzoną. Sędzia Anna Maria Wesołowska musi ustalić, co wydarzyło się feralnej nocy w hotelu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także