Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Ofiara przemocy domowej (12/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Ofiara przemocy domowej (12/30)

3.3/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Przed sądem staje 33-letnia Anna. Kobieta została oskarżona o pozbawienie wolności swojego syna, 15-letniego Wojtka. Próbuje wzbudzić współczucie sądu, opowiadając trudną historię swojego życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

Przed sądem staje 33-letnia Anna. Kobieta została oskarżona o pozbawienie wolności swojego syna, 15-letniego Wojtka. Dochodzące z piwnicy krzyki chłopaka usłyszał sąsiad. Wezwał policję, która znalazła na miejscu związanego nastolatka. Okazało się, że spędził on w zamknięciu dwie doby. Jego matka na rozprawie próbuje wzbudzić współczucie sądu, opowiadając trudną historię swojego życia. Kobieta twierdzi, że nie mogła poradzić sobie ze zbuntowanym nastolatkiem, który w końcu posunął się do przemocy wobec niej. Sędzia musi wydać sprawiedliwy wyrok.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także