Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Niebezpieczny klub go-go (11/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Niebezpieczny klub go-go (11/30)

3.3/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Adrian, ochroniarz nocnego klubu, zostaje oskarżony o napaść na klienta. Twierdzi, że gdy znalazł pokrzywdzonego, ten był już nieprzytomny. Wcześniej przed lokalem doszło między nimi do szarpaniny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

34-letni ochroniarz jednego z nocnych klubów, Adrian, zostaje oskarżony o napaść na klienta - Ludwika. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że gdy znalazł pokrzywdzonego, ten był już nieprzytomny. Chwilę wcześniej przed lokalem doszło między nimi do szarpaniny, którą zarejestrował monitoring. Adrian wyrzucił Ludwika z klubu za namawianie jednej ze striptizerek, Andżeliki, do odejścia z pracy. Klient potwierdza, że chciał pomóc dziewczynie, ale ta bała się zemsty brutalnego ochroniarza i właściciela klubu - Romana. Sędzia Anna Maria Wesołowska musi wskazać winnego w tej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także