Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Leokadia (6/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Leokadia (6/30)

3.3/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Na ławie oskarżonych zasiada 25-letnia pielęgniarka Matylda Bielik. Kobieta jest podejrzana o kradzież złotej bransoletki z rubinem wartej 3,5 tysiąca złotych, należącej do pacjentki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 31 października
za 13 dni
18:00 TTV (z napisami)

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

Na ławie oskarżonych zasiada 25-letnia pielęgniarka Matylda Bielik. Kobieta jest podejrzana o kradzież złotej bransoletki z rubinem wartej 3,5 tysiąca złotych, należącej do pacjentki. Niezbitym dowodem jej winy jest nagranie z monitoringu. Widać na nim, jak Matylda wychodzi z jednej ze szpitalnych sal, wynosząc tacę z opatrunkami, pod którymi znajduje się złota bransoletka. Kobieta nie przyznaje się do winy, a o kradzież oskarża swoją koleżankę z pracy. Sędzia Anna Maria Wesołowska musi dociec, jaka jest prawda.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także