Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Ksiądz (9/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Ksiądz (9/30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:48-letni ksiądz zostaje przyłapany na molestowaniu 11-latka. Ślady jednoznacznie wskazują, że wykorzystał dziecko, lecz on nie przyznaje się do winy. Sędzia musi ustalić, co naprawdę się wydarzyło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

48-letni duchowny, Waldemar Nowak, zostaje przyłapany na molestowaniu 11-letniego Kacpra. Ślady jednoznacznie wskazują, że będący pod wpływem alkoholu i środków odurzających ksiądz wykorzystał chłopca. Oskarżony nie przyznaje się jednak do winy. Twierdzi, że niczego nie pamięta i nie ma skłonności pedofilskich. Świadkiem w sprawie jest ojczym chłopca. Sędzia Anna Maria Wesołowska musi ustalić, co tak naprawdę się wydarzyło.

Występują (pokaż wszystkich)