Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Kanał (14/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6: Kanał (14/30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Osiemnastoletni Bartek dołącza do paczki rówieśników, którzy wymyślają sobie ryzykowne wyzwania. Jedna z ich zabaw kończy się śmiercią uczestnika. Oskarżony Bartek nie przyznaje się do winy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

18-letni Bartek Kowalczyk pół roku temu przeniósł się z rodzicami z Wrocławia do Warszawy. W nowym liceum zaprzyjaźnił się z paczką "hardkorów", czyli Adrianem, Mikołajem, Olą i Zuzą. Znudzeni codziennym życiem i nauką młodzi ludzie wymyślają dla siebie coraz to nowsze zakłady, czyli karkołomne zadania, których wykonanie wiąże się z ryzykiem śmierci lub kalectwa. Młodzież wrzuca takie nagrania do internetu, by zyskać sławę. Jedna z "zabaw" ma tragiczny finał. Mikołaj zostaje utopiony w kanale. Oskarżenie pada na Bartka. Chłopak nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dowody świadczą jednak przeciwko niemu. Sędzia musi ustalić, jak doszło do tej tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także