x
Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 (29/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 (29/30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:Przed sądem staje 41-letnia Anna Bieluń oskarżona o makabryczne zabójstwo ciężarnej Soni Chrabelskiej. Ofiara miała zostać uduszona kablem od żelazka, a następnie brutalnie okaleczona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

Przed sądem staje 41-letnia Anna Bieluń oskarżona o zabójstwo ciężarnej 18-latki, Soni Chrabelskiej. Ofiara miała zostać uduszona kablem od żelazka, a następnie brutalnie okaleczona. Anna podobno wyciągnęła z jej brzucha dziecko, które uważała od tej pory za swoje. Kobieta nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że Sonię udusił jej partner - Jacek Kobielski. Sędzia Anna Maria Wesołowska musi ustalić, kto jest sprawcą tej makabrycznej zbrodni.