Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 (20/30)

Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 (20/30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Maria Wesołowska, Magdalena Wilk, Paweł Sobczak
W skrócie:39-letni Marcin zostaje oskarżony o ciężkie uszkodzenie ciała 34-letniego Norberta i pozbawienie wolności jego 24-letniej narzeczonej. Rzekomo miał być to odwet za niepłacenie czynszu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najbardziej znana polska sędzia powraca na antenę po ośmiu latach przerwy. Akcja programu niezmiennie ma miejsce na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku sędzi Anny Marii Wesołowskiej i jego uzasadnienia. Na sali rozpraw pojawią się także znani i lubiani z poprzednich sezonów prokuratorzy i adwokaci. Sprawiedliwości musi stać się bowiem zadość.

W tym odcinku

39-letni Marcin zostaje oskarżony o ciężkie uszkodzenie ciała 34-letniego Norberta i pozbawienie wolności jego 24-letniej narzeczonej, Kamili. Mężczyzna wynajął parze swoje mieszkanie na Mokotowie. Po trzech miesiącach przestali jednak płacić czynsz i rachunki, zadłużyli mieszkanie, a drogie meble wymienili na stare i zniszczone. Ilekroć Marcin próbował się ich stamtąd pozbyć, urządzali awantury i wzywali policję. W końcu zdesperowany i ponaglany przez żonę mężczyzna uprowadził ciężarną Kamilę, licząc na to, że zaszantażowany Norbert podda się i opuści lokum. Okazało się jednak, że on wcale się nie przejął tym faktem. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do bójki.