Scott i Bailey (1)

Scott i Bailey (1)

(Scott and Bailey)

serial kryminalny Wielka Brytania 2011   od 12 lat
Występują:Suranne Jones, Lesley Sharp, Amelia Bullmore, Nicholas Gleaves
W skrócie:Detektyw Rachel Bailey rozpoczyna pracę. Jej pierwszym zadaniem jest wyjaśnienie okoliczności śmierci młodej, ciężarnej Turczynki, rzekomej samobójczyni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwie kobiety z Manchesteru, które dzieli niemal wszystko: temperament, życiowe doświadczenia oraz kariera zawodowa, tworzą niezwykły duet detektywów. Na zasadzie przyciągania się przeciwieństw doskonale się uzupełniają i wspólnie rozwiązują skomplikowane sprawy kryminalne. Nie mniej frapujące od perypetii zawodowych jest ich życie osobiste. Samotna Rachel Bailey (Suranne Jones) jest pewna siebie i impulsywna, a praca detektywa jest całym jej życiem. Przez jakiś czas była związana z żonatym adwokatem Nickiem. Jej partnerką i najlepszą przyjaciółką jest detektyw Janet Scott (Lesley Sharp), która ma znacznie bardziej dyplomatyczne podejście do pracy. Ta stateczna żona i matka dwóch nastoletnich córek potrafi zachować spokój i rozwagę nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

W tym odcinku

Detektyw Rachel Bailey (Suranne Jones) rozpoczyna pracę w wydziale kryminalnym. Jej pierwszym zadaniem jest wyjaśnienie okoliczności śmierci młodej, ciężarnej Turczynki. Dziewczyna rzekomo popełniła samobójstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także