Sąsiedzi: Ogród (23)

(A je to!, Pat a Mat: Záhradka)

serial animowany Czechosłowacja 1982   b.o.
Reżyseria:Lubomír Beneš
W skrócie:Pat i Mat urządzają ogród. Chcą w nim zmieścić wszelkie możliwe do wyobrażenia ozdoby, w tym koniecznie ogrodowego gnoma. Choć nie jest to proste, majsterkowicze nie tracą entuzjazmu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Pat i Mat z wielką wyobraźnią i za pomocą różnych narzędzi próbują naprawić domowe usterki. Nawet najprostsze prace remontowe kończą się katastrofą budowlaną. Niezrażeni porażkami przyjaciele nigdy się nie poddają i nie tracą przy tym humoru. Potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Charakterystyczna ścieżka dźwiękowa prawie w całości wykonywana jest na harmonijce ustnej. Serial zdobył popularność w wielu krajach, był nadawany m.in. w Czechach, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Brazylii, Finlandii, Holandii i Hiszpanii.

W tym odcinku

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat urządzają ogród. Chcą w nim zmieścić wszelkie możliwe do wyobrażenia ozdoby, w tym koniecznie ogrodowego gnoma. Okazuje się jednak, że nie będzie to wcale proste.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także