Sanatorium miłości 2 (4)

Sanatorium miłości 2 (4)

reality show Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Zwyciężczynią głosowania na kuracjusza odcinka zostaje Halinka. Uczestnicy biorą dziś udział w konkursie kulinarnym. Liderami zespołów są Władysław i Halinka. Po południu panowie idą na strzelnicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunastu uczestników spotyka się w Sanatorium Równica w Ustroniu, by pokazać, że życie po sześćdziesiątce może być barwne i pełne uczuć. Mimo doświadczeń - tych pozytywnych, i tych dramatycznych - wciąż wierzą, że czeka ich wiele zaskoczeń oraz wzruszeń. Podczas pobytu w uzdrowisku będą mieli okazję na odmianę swego losu - poznają innych ludzi, a może odnajdą także partnera.

Zwyciężczynią głosowania na kuracjusza odcinka zostaje Halinka. Uczestnicy biorą dziś udział w konkursie kulinarnym - kobiety kontra mężczyźni. Liderami zespołów są Władysław i Halinka. Po południu panowie wybierają się na strzelnicę. Wojtek proponuje, by nagrodą główną dla zwycięzcy była ufundowana przez resztę randka na Czantorii. Wieczorem seniorzy spotykają się na randkach w ciemno, które wzbudzają wiele emocji i pokazują relacje między nimi w nowym świetle.

Zobacz także