Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Opinie i zdanie innych
(Say Yes to the Dress UK 3: The Opinionated Entourage Show)
program rozrywkowy USA 2018
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| piątek, 29 maja za 6 dni |
6:00 | TLC |
Opis
Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel jednoczy siły z doświadczonymi konsultantami z salonu Confetti & Lace w angielskim hrabstwie Essex i spełnia najskrytsze marzenia panien młodych.
W salonie ślubnym osoby towarzyszące bardzo często wprowadzają więcej zamieszania niż same panny młode. Catherine nie może dogadać się z matką i świadkiem.
Zobacz także
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Pod ciśnieniem - program rozrywkowy - niedziela, 24 maja 6:00
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Dopasowana kreacja - program rozrywkowy - niedziela, 24 maja 6:30
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Wszystko dla księżniczki - program rozrywkowy - poniedziałek, 25 maja 6:00
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Rybka czy księżniczka z bajki? - program rozrywkowy - poniedziałek, 25 maja 6:30
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Orzeł czy reszka? (37) - program rozrywkowy - wtorek, 26 maja 6:00
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Pokazać czy nie? - program rozrywkowy - wtorek, 26 maja 6:30
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Wygląd czy wygoda? - program rozrywkowy - środa, 27 maja 6:00
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Księżniczka za wszelką cenę - program rozrywkowy - środa, 27 maja 6:30
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Wymagające panny młode - program rozrywkowy - czwartek, 28 maja 6:00
- Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Mama wie najlepiej - program rozrywkowy - czwartek, 28 maja 6:30
