Salon sukien ślubnych: Warto było poczekać
(Say Yes to the Dress 7: Worth the Wait)
program rozrywkowy USA 2011
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Siódma seria serii ukazującej kulisy działalności światowej sławy salonu sukien ślubnych Kleinfeld Bridal. Jest to nie tylko sklep, ale także nieustanny pokaz mody, w tle którego rozgrywają się sceny z życia przyszłych panien młodych. W kolejnych odcinkach widzowie mają okazję zobaczyć wyzwania, z jakimi musi się zmierzyć personel salonu.
Gwiazda rock and rolla Gary Rossington i jego żona Dale wkrótce odnowią przysięgę małżeńską. Kobieta szuka sukni na tę okazję. Taryn nie może się doczekać zakupu ślubnej kreacji.
Zobacz także
- Salon sukien ślubnych: Dwadzieścia szalonych sezonów - program rozrywkowy - piątek, 15 sierpnia 7:00 i 1 późniejsza emisja
- Salon sukien ślubnych: To nie dobry, a wspaniały dzień! - program rozrywkowy - sobota, 16 sierpnia 7:00 i 1 późniejsza emisja