Sala operacyjna: Odzyskać zdrowy sen (9)

Sala operacyjna: Odzyskać zdrowy sen (9)

serial dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Jedna z pacjentek oddziału laryngologii zmaga się z przewlekłym zapaleniem zatok. Katar i nasilający się ból utrudniają jej normalne życie. Zgadza się na zabieg, który ma uwolnić ją od problemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezentacja prawdziwych, najczęściej wykonywanych w Polsce, zabiegów chirurgicznych. Tu nie ma miejsca na scenariusz. Przez kilka miesięcy kamera towarzyszy lekarzom oraz pacjentom jednego z największych szpitali publicznych. Rejestruje chwile od momentu diagnozy poprzez przygotowania do operacji, sam zabieg aż do efektu leczenia. W programie nie zabraknie także autentycznych emocji: obawy, cierpienia, ulgi czy radości.

W tym odcinku

Jedna z pacjentek oddziału laryngologii zmaga się z przewlekłym zapaleniem zatok. Katar i nasilający się ból utrudniają jej normalne życie. Zgadza się na zabieg, który ma uwolnić ją od przykrego problemu. Tymczasem Krzysztof cierpi na bezdech senny. Zaniepokojona rodzina czuwa przy nim na zmianę, pilnując, by nie przestał oddychać. Jedyną nadzieją dla niego jest wycięcie migdałków i operacja podniebienia.

Zobacz także