Sala operacyjna: Moja walka z otyłością (2)

Sala operacyjna: Moja walka z otyłością (2)

serial dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Kontynuacja historii z poprzedniego odcinka. W wyniku leczenia sterydami Joanna cierpiała z powodu przepukliny, nadmiaru skóry oraz niewydolności serca. Teraz budzi się po kolejnym zabiegu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezentacja prawdziwych, najczęściej wykonywanych w Polsce, zabiegów chirurgicznych. Tu nie ma miejsca na scenariusz. Przez kilka miesięcy kamera towarzyszy lekarzom oraz pacjentom jednego z największych szpitali publicznych. Rejestruje chwile od momentu diagnozy poprzez przygotowania do operacji, sam zabieg aż do efektu leczenia. W programie nie zabraknie także autentycznych emocji: obawy, cierpienia, ulgi czy radości.

W tym odcinku

Kontynuacja historii z poprzedniego odcinka. W wyniku wieloletniego leczenia sterydami Joanna cierpiała z powodu przepukliny i nadmiaru skóry. Zmagała się również z niewydolnością serca i innych ważnych organów oraz uciążliwą astmą. W swoim życiu przeszła wiele poważnych operacji. Teraz budzi się po najpoważniejszym z zabiegów, jakim ją poddano. Widzowie dowiedzą się, jak będzie wyglądała rekonwalescencja Joanny po długiej i skomplikowanej operacji. Przekonają się, czy kobieta odzyska pełnię zdrowia, spełni sen o normalnym życiu i wreszcie odzyska kontrolę nad własnym ciałem. Niestety, dotąd lekarze odmawiali przeprowadzenia ryzykownego zabiegu, jednak determinacja marzącej o zdobywaniu górskich szczytów kobiety okazała się silniejsza.

Zobacz także