Sala operacyjna: Chcę być szczupła (4)

Sala operacyjna: Chcę być szczupła (4)

serial dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Chirurgiczne zabiegi leczenia otyłości stają się coraz bardziej popularne. Angelika po raz kolejny zjawia się w szpitalu. Wcześniej nie została zakwalifikowana do operacji zmniejszenia żołądka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 5 listopada
za 11 dni
4:00 Nowa TV

Opis

Prezentacja prawdziwych, najczęściej wykonywanych w Polsce, zabiegów chirurgicznych. Tu nie ma miejsca na scenariusz. Przez kilka miesięcy kamera towarzyszy lekarzom oraz pacjentom jednego z największych szpitali publicznych. Rejestruje chwile od momentu diagnozy poprzez przygotowania do operacji, sam zabieg aż do efektu leczenia. W programie nie zabraknie także autentycznych emocji: obawy, cierpienia, ulgi czy radości.

W tym odcinku

Chirurgiczne zabiegi leczenia otyłości stają się coraz bardziej popularne. 28-letnia Angelika po raz kolejny zjawia się w szpitalu. Wcześniej z powodu infekcji nie została zakwalifikowana do operacji zmniejszenia żołądka. Kobieta próbowała bezskutecznie różnych diet. W końcu postanowiła wykonać zdecydowany krok w walce z uciążliwą nadwagą. Kamera będzie towarzyszyć Angelice podczas zabiegu. Ekipa programu odwiedzi ponownie Artura, który już przeszedł operację. W odcinku także słów kilka na temat narzędzi chirurgicznych służących do operowania osób skrajnie otyłych. Kamera zajrzy również do szpitalnej kuchni, gdzie codziennie przygotowywane są posiłki w różnych wersjach dietetycznych.

Zobacz także