Sąd rodzinny
odc. 22/52: Ognisty diabeł
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008
| Występują: | Artur Lipiński, Piotr Ostafi, Justyna Koska-Janusz |
|---|---|
| W skrócie: | 17-letnia Oliwia wyszła cało z pożaru, w którym zginął jej brat. Od czasu tragedii rzadko widuje się z tatą. Katarzyna obwinia o wszystko byłego męża i nie pozwala mu widywać się z córką. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Serial przybliża procedury stosowane w procesach, w których instancją rozstrzygającą jest sąd rodzinny. Obejmuje takie sprawy jak: pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem. Zwaśnione strony reprezentują adwokaci z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy zaś do sędziego Artura Lipińskiego.
W tym odcinku
17-letnia Oliwia wyszła cało z pożaru, w którym zginął jej młodszy brat Kamil. Od czasu tragedii rzadko widuje się z tatą, który mieszka w innym mieście. Mama Oliwii, Katarzyna, obwinia o wszystko byłego męża i nie pozwala mu widywać się z córką. Boi się, że ją straci, podobnie jak straciła syna. Sąd musi orzec, czy ojciec w istocie jest zagrożeniem dla dziewczyny.
