Sablewskiej sposób na modę (7/13)

Sablewskiej sposób na modę (7/13)

program rozrywkowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:27-letnia Kinga po nieudanym związku wróciła z Egiptu do Polski. Jest matką prawie rocznego synka. Młoda mama postanawia odzyskać dawną figurę. Gospodyni programu dobiera jej też odpowiednie ubrania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 27 lutego
za 5 dni
10:15 TVN Style

Opis

Maja Sablewska podzieli się z niezadbanymi i zakompleksionymi kobietami swoimi poradami w dziedzinie mody i wyglądu. W każdym odcinku prowadząca weźmie pod opiekę jedną panią. Spędzi z nią kilka dni. Pozna życie bohaterki od podszewki. Potem przewróci jej garderobę i życie do góry nogami. Przy okazji zdradzi widzom proste triki i rady modowe, dzięki którym każda z nich będzie mogła wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Sablewska pomoże przejść uczestniczkom programu metamorfozę z szarej myszki w prawdziwą piękność.

27-letnia Kinga to dziewczyna ze złamanym sercem. Po nieudanym związku powróciła z Egiptu do Polski. Jest matką prawie rocznego synka. Po wielu perturbacjach ojciec dziecka rozpoczął starania o odzyskanie Kingi i dziecka. Młoda mama postanawia odzyskać dawną figurę, formę i pewność siebie, by zacząć budować przyszłość dla siebie i synka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także