Sablewskiej sposób na modę (4)

Sablewskiej sposób na modę (4)

program rozrywkowy Polska 2015   b.o.
W skrócie:Magda jest menedżerem w klubie. Ostatnie 7 lat to pasmo nieszczęść w jej życiu. Zapoczątkował je rozwód rodziców, po którym mama wyrzuciła Magdę i jej ojca z domu. Teraz kobieta pragnie zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestniczki opowiadają historie, które miały ogromny wpływ na ich życie. To właśnie z nimi chcą się rozliczyć poprzez udział w programie. Maja Sablewska zjednała sobie ogromną sympatię widzów swoją szczerością, a przede wszystkim tym, że nie krytykuje, a po prostu wysłuchuje i podaje pomocną dłoń. W kolejnej edycji widzowie poznają 13 kobiet, które potrzebują metamorfozy z bardzo różnych przyczyn. Wszystkie wykonają wielką pracę nad sobą, żeby wynieść jak najwięcej ze spotkania z Mają Sablewską i innymi ekspertami. W programie nie zabraknie ciekawych porad modowych, rewolucyjnych przeróbek ubrań i inspirujących stylizacji do zabawy modą.

30-letnia Magda pracuje jako menager w jednym z łódzkich klubów. Ostatnie 7 lat to pasmo nieszczęść i tragedii w jej życiu. Zapoczątkował je rozwód rodziców, po którym mama wyrzuciła Magdę i jej ojca z domu. Tata nie przejmował się losem córki. Po śmierci matki rodziną Magdy stali się jej przyjaciele. Kobieta bardzo lubi swoją prace, jednak marzy o czymś zupełnie innym. Za kilka lat widzi siebie w roli szczęśliwej żony, mamy trójki dzieci i... kury domowej. Magda chciałaby uporać się z przeszłością i zamknąć zły etap swojego życia. Zgłosiła się do programu, by Maja pomogła jej zacząć nowy rozdział.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także