Sablewskiej sposób na modę (3)

Sablewskiej sposób na modę (3)

program rozrywkowy Polska 2016   b.o.
W skrócie:30-letnia Kasia i 35-letnia Agnieszka to dwie zwariowane siostry. Życie rodzinne pochłonęło je tak bardzo, że zupełnie zaniedbały swój wizerunek. Podstawą ich garderoby są legginsy, T-shirty i tuniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Polki pokochały Maję Sablewską. W szóstej serii prowadząca odmieni życie kolejnych trzynastu kobiet. Moda i nowy wizerunek będą dla nich pretekstem do rozmów o życiowych problemach, pokonywaniu własnych słabości, a także przełamywaniu stereotypów.

30-letnia Kasia i 35-letnia Agnieszka to dwie zwariowane siostry. Życie rodzinne pochłonęło je tak bardzo, że zupełnie zaniedbały swój wizerunek. Agnieszka ma energię, która może przenosić góry. Wraz z mężem adoptowali trójkę dzieci. Kiedy dorosły, zdecydowali się na czwartą pociechę. Podstawą szaf obu bohaterek są legginsy, T-shirty i dresowe tuniki. Obie mają te same ubrania, tylko w różnych kolorach, mimo że obdarzone są rożnymi typami urody. Zadanie Mai Sablewskiej to rozdzielić modowo siostry i dodać klasy ich stylowi. Obie mają niesamowity temperament, ale trzeba go okiełznać i odpowiednio oprawić strojem. W finale wezmą udział w specjalnym pokazie mody.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także