Sablewskiej sposób na modę (3)

program rozrywkowy Polska 2015   b.o.
W skrócie:Marzena ma 46 lat i zaczyna wszystko od nowa. Dwa lata temu mąż zostawił ją po 20 latach małżeństwa, a córka wyznała, że jest lesbijką. Marzena znów chce się poczuć kobieco. Maja jej w tym pomaga.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 11 grudnia
za 10 dni
12:50 Discovery Life

Opis

Uczestniczki opowiadają historie, które miały ogromny wpływ na ich życie. To właśnie z nimi chcą się rozliczyć poprzez udział w programie. Maja Sablewska zjednała sobie ogromną sympatię widzów swoją szczerością, a przede wszystkim tym, że nie krytykuje, a po prostu wysłuchuje i podaje pomocną dłoń. W kolejnej edycji widzowie poznają 13 kobiet, które potrzebują metamorfozy z bardzo różnych przyczyn. Wszystkie wykonają wielką pracę nad sobą, żeby wynieść jak najwięcej ze spotkania z Mają Sablewską i innymi ekspertami. W programie nie zabraknie ciekawych porad modowych, rewolucyjnych przeróbek ubrań i inspirujących stylizacji do zabawy modą.

Marzena ma 46 lat i zaczyna wszystko od nowa. Dwa lata temu jej świat runął. Mąż zostawił ją po 20 latach małżeństwa. Na dodatek córka wyznała, że jest lesbijką i długo trzymała stronę ojca. Marzena znów chce się poczuć kobieco. Popełnia częsty błąd, gdyż ubiera się w zbyt małe rzeczy. Maja robi rewolucję w szafie uczestniczki. Proponuje ubrania dobrze się układające i dopasowane do sylwetki Marzeny. Zabiera także uczestniczkę do kliniki medycyny estetycznej oraz na zajęcia z aqua fitnessu. Na finał funduje jej kreację z... cekinów, by poczuła się jak gwiazda.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także