Sablewskiej sposób na modę (10)

Sablewskiej sposób na modę (10)

program rozrywkowy Polska 2017   b.o.
W skrócie:Oliver marzy, aby zostać trenerem personalnym. Zdecydował się wystąpić w programie, ponieważ jest osobą zakażoną wirusem HIV i szuka siły do walki. Mężczyzna jest też uzależniony od narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie stylistka wysłucha historii każdego z uczestników programu i zastanowi się, jak odmienić garderobę i duszę swoich podopiecznych. Oprócz tego podzieli się z widzami mnóstwem wskazówek, podpowiedzi i sposobów na to, by odświeżyć swoją szafę.

Oliver to32- latek poszukujący właściwej drogi w życiu, którego największą pasją jest taniec, a marzeniem, aby zostać trenerem personalnym. Zdecydował się wystąpić w programie, ponieważ jest osobą seropozytywną zakażoną wirusem HIV i szuka siły do walki. Mężczyzna jest też uzależniony od narkotyków. Prowadząca szybko zabiera go do warszawskiego stowarzyszenia, gdzie umawia go na konsultacje z psychoterapeutą. Zaledwie po kilku tygodniach kontakt się urywa. Maja podejmuje poważną decyzję i postanawia zakończyć z nim współpracę. Maja zaprosi do atelier Joasię, która jest kosmetyczką o neutralnym stylu ubierania się, ale z bardzo mocnym makijażem. Ma zafarbowane na czarno włosy, pomalowane na czarno brwi i oczy. To wszystko ją postarza. Maja zaczyna metamorfozę od porad makijażowych, a kończy na kilku modowych wskazówkach. W półfinale przygotowuje dla Asi casualową elegancję. Wszystkie stylizacje idealnie podkreślą jej zgrabną sylwetkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także