Sablewska od stylu. Na okazje (9/12)

Sablewska od stylu. Na okazje (9/12)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Mateusz przed czterema laty postanowił stworzyć solowy projekt muzyczny. Od tego czasu spotyka się z Lilianą. Szuka odpowiedniego stroju na randkę. Jego garderoba jest jednak bardzo skromna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maja Sablewska zajmie się wizerunkiem Polaków, którzy potrzebują stylizacji na konkretną okazję. Nie da się ukryć, że chrzciny, urodziny, śluby czy choćby wizyty u rodziny wybranka i inne z pozoru nie tak ważne uroczystości wymagają nie lada starań w zakresie doboru kreacji i dodatków. Prowadząca programu wspiera kobiety i mężczyzn w tych szczególnych okolicznościach.

W tym odcinku programu publiczność pozna Mateusza, który przed czterema laty postanowił stworzyć solowy projekt muzyczny. Od tego czasu również spotyka się ze swoją obecną narzeczoną Lilianą. To na randkę z nią właśnie szuka odpowiedniej stylizacji. Maja ma okazję zobaczyć, jak wygląda garderoba początkującego muzyka. Jest tam zaledwie kilkanaście wieszaków. Mateusz, choć jest przystojny, w ogóle nie inwestuje w swój wygląd. Dobór ubrań utrudnia bohaterowi odcinka jego wysoki wzrost. Dzięki Sablewskiej odkryje, że może ładnie wyglądać w golfie, ale to jedna z wielu niespodzianek, które się staną jego udziałem.

Twórcy (pokaż wszystkich)