Sablewska od stylu. Na okazje (12)

Sablewska od stylu. Na okazje (12)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka odkryła niedawno, że została oszukana przez męża. Na rozprawę rozwodową potrzebuje stroju, który sprawi, że jej małżonek zrozumie, jak wiele stracił. Prowadząca spróbuje spełnić to marzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maja Sablewska zajmie się wizerunkiem Polaków, którzy potrzebują stylizacji na konkretną okazję. Nie da się ukryć, że chrzciny, urodziny, śluby czy choćby wizyty u rodziny wybranka i inne z pozoru nie tak ważne uroczystości wymagają nie lada starań w zakresie doboru kreacji i dodatków. Prowadząca programu wspiera kobiety i mężczyzn w tych szczególnych okolicznościach.

Bohaterką odcinka jest Agnieszka, 43-latka, która mieszka i pracuje w stolicy. Do programu zgłosiła się, ponieważ potrzebuje stylizacji na pewną nietypową okazję. Otóż uczestniczka odkryła niedawno, że została oszukana przez męża, z którym związała się 24 lata temu. Postanowiła zakończyć związek, ale z klasą. Na rozprawę rozwodową potrzebuje stroju, który sprawi, że jej małżonek zrozumie, jak wiele stracił. Prowadząca spróbuje spełnić to marzenie, aby Agnieszka odzyskała przekonanie o własnej atrakcyjności. Wsparcie bohaterce okażą córka i przyszła synowa.

Twórcy (pokaż wszystkich)