Sablewska od stylu. Na okazje (12)

Sablewska od stylu. Na okazje (12)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka odkryła niedawno, że została oszukana przez męża. Na rozprawę rozwodową potrzebuje stroju, który sprawi, że jej małżonek zrozumie, jak wiele stracił. Prowadząca spróbuje spełnić to marzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 17 sierpnia
dziś
10:05 TVN Style

Opis

Maja Sablewska zajmie się wizerunkiem Polaków, którzy potrzebują stylizacji na konkretną okazję. Nie da się ukryć, że chrzciny, urodziny, śluby czy choćby wizyty u rodziny wybranka i inne z pozoru nie tak ważne uroczystości wymagają nie lada starań w zakresie doboru kreacji i dodatków. Prowadząca programu wspiera kobiety i mężczyzn w tych szczególnych okolicznościach.

Bohaterką odcinka jest Agnieszka, 43-latka, która mieszka i pracuje w stolicy. Do programu zgłosiła się, ponieważ potrzebuje stylizacji na pewną nietypową okazję. Otóż uczestniczka odkryła niedawno, że została oszukana przez męża, z którym związała się 24 lata temu. Postanowiła zakończyć związek, ale z klasą. Na rozprawę rozwodową potrzebuje stroju, który sprawi, że jej małżonek zrozumie, jak wiele stracił. Prowadząca spróbuje spełnić to marzenie, aby Agnieszka odzyskała przekonanie o własnej atrakcyjności. Wsparcie bohaterce okażą córka i przyszła synowa.

Zobacz także