S.W.A.T. (9)

S.W.A.T. (9)

(S.W.A.T.: Blindspots)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Shemar Moore, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Lina Esco
Reżyseria:Billy Gierhart
W skrócie:Landry Belmont oskarża porucznika Daniela 'Hondo' Harrelsona o przekroczenie uprawnień, nadużycie siły, a nawet kradzież. Oficer zostaje czasowo pozbawiony możliwości pełnienia służby w terenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Landry Belmont oskarża porucznika Daniela "Hondo" Harrelsona o przekroczenie uprawnień, nadużycie siły, a nawet kradzież. Oficer zostaje czasowo pozbawiony możliwości pełnienia służby w terenie. Wkrótce okazuje się, że za bezpodstawnymi oskarżeniami stoi matka Streeta, która obecnie przebywa w więzieniu

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także