S.W.A.T. (3)

S.W.A.T. (3)

(S.W.A.T.: Pamilya)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Shemar Moore, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Lina Esco
Reżyseria:Billy Gierhart
W skrócie:Hondo i jego oddział mają schwytać przemytnika narkotyków, który wykorzystuje emigrantów z Filipin jako kurierów. Street naraża powodzenie misji i wpada w tarapaty. Zmusza Honda do interwencji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Tym razem Daniel "Hondo" Harrelson i jego oddział otrzymują zadanie odnalezienia i schwytania bezwzględnego przemytnika narkotyków, który wykorzystuje emigrantów z Filipin jako kurierów. Street po raz kolejny pokazuje się od nie najlepszej strony, gdy przez swoje nieprofesjonalne zachowanie naraża powodzenie misji, a sam wpada w tarapaty. Zmusza także Honda do interwencji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)