S.W.A.T. (1)

S.W.A.T. (1)

(S.W.A.T.: Pilot)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Shemar Moore, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Lina Esco
Reżyseria:Justin Lin
W skrócie:Hondo przejmuje dowodzenie nad świetnie wyszkoloną jednostką, która ma pomóc w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw kryminalnych. Chce pozostać lojalny wobec mieszkańców miasta i kolegów z policji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Hondo przejmuje dowodzenie nad świetnie wyszkoloną jednostką, która ma pomóc w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw kryminalnych. Mężczyzna chce pozostać lojalny nie tylko wobec mieszkańców miasta, ale też dawnych kolegów z policji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także