SOS. Ekipy w akcji (52/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze dostają zgłoszenie dotyczące 6-letniej dziewczynki, którą rodzice pozostawili na poboczu drogi. Inni policjanci wyjaśniają sprawę mężczyzny spacerującego po osiedlu w piżamie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze dostają zgłoszenie dotyczące 6-letniej dziewczynki, którą rodzice pozostawili na poboczu podmiejskiej drogi. Inni policjanci wyjaśniają sprawę starszego mężczyzny spacerującego po osiedlu w piżamie. Odkrywają dramat 78-latka zgotowany mu przez członka najbliższej rodziny. Tymczasem ratownicy walczą o życie 15-latka. Chłopiec spadł z dachu kilkupiętrowego budynku. Policjanci przesłuchują jego przerażoną dziewczynę. Odkrywają prawdę o przyczynie wypadku.