SOS. Ekipy w akcji (18/60)

SOS. Ekipy w akcji (18/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Strażacy udzielają pomocy pracownikowi hurtowni. Po odkryciu zaniedbań właściciela firmy konieczne jest wezwanie jednostki chemicznej. Tymczasem funkcjonariusze zauważają półprzytomną dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Strażacy udzielają pomocy pracownikowi hurtowni, który został przygnieciony przez stertę palet. Po odkryciu rażących zaniedbań właściciela firmy konieczne okazuje się także wezwanie jednostki chemicznej. Tymczasem funkcjonariusze policji zauważają leżącą na ławce półprzytomną dziewczynę. Po krótkiej rozmowie zaczynają podejrzewać, że dziewczyna mogła zostać odurzona pigułką gwałtu i zgwałcona. Inny patrol interweniuje w patologicznej rodzinie. Po odkryciu zaniedbanego dziecka policjanci próbują ustalić, co stało się z utrzymującym rodzinę dziadkiem, którego sąsiedzi nie widzieli od dłuższego czasu.