SOS. Ekipy w akcji (15/60)

SOS. Ekipy w akcji (15/60)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Podczas interwencji na wieczorze kawalerskim funkcjonariusze odkrywają, że impreza wymknęła się gospodarzom spod kontroli. Tymczasem inny patrol przyjeżdża na miejsce wypadku samochodowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 23 stycznia
za 4 dni
3:45 TTV

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Podczas interwencji na wieczorze kawalerskim funkcjonariusze odkrywają, że impreza wymknęła się gospodarzom spod kontroli. Tymczasem inny patrol przyjeżdża na miejsce wypadku samochodowego. Gdy ratownicy zajmują się nieprzytomnym kierowcą, policjanci znajdują na tylnym siedzeniu tornister i ruszają na poszukiwania dziecka, które także mogło zostać poszkodowane. Pożar, który miał miejsce pewnej w eleganckiej willi, okazuje się celową zemstą sąsiadów na jej mieszkańcach.

Zobacz także