SEAL Team - komando Foki (1/22)

SEAL Team - komando Foki (1/22)

(Seal Team: Tip of the Spear)

serial USA 2017   od 12 lat
Występują:David Boreanaz, Jessica Paré, A.J. Buckley, Max Thieriot
Reżyseria:Christopher Chulack
W skrócie:Członkowie Navy SEAL starają się oddzielić swoje obowiązki zawodowego od życia prywatnego. Przechodzą szkolenia, planują i uczestniczą w najbardziej niebezpiecznych misjach dla swojego kraju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Członkowie grupy Seal, najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych w amerykańskiej marynarce wojennej, uczestniczą w misjach na całym świecie. Życie w ciągłym stresie i wojskowym rygorze ma ogromny wpływ na psychikę żołnierzy, ich życie prywatne oraz relacje z najbliższymi. Oddziałem dowodzi niezawodny Jason Hayes (David Boreanaz). W skład jego drużyny wchodzą m.in.: Ray Perry (Neil Brown Jr.) - prawa ręka szefa, borykający się z wewnętrznymi demonami żołnierz, Sonny Quinn (A.J. Buckley), analityk CIA, Clay Spenser (Max Thieriot), oraz Lisa Davis (Toni Trucks), odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją.

W tym odcinku

Chorąży Jason Hayes jest dowódcą oddziału komandosów amerykańskiej marynarki, tzw. Fok. Mężczyzna przeżywa niedawną stratę podwładnego i zarazem przyjaciela. Boryka się także z problemami rodzinnymi - jest w separacji z żoną, Alaną. Musi jednak odłożyć prywatne sprawy na bok, ponieważ jego grupa zostaje wysłana do Liberii z misją pochwycenia ważnego przywódcy Państwa Islamskiego. W charakterze tłumacza miejscowych narzeczy zostaje żołnierzom przydzielony szkolący się kursant, Clay. Chłopak jest synem ich byłego kolegi, który stracił sympatię towarzyszy, publikując kontrowersyjną książkę. Nowe okoliczności i awarie sprzętu wymuszają zmianę planu operacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także