x
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2 (9-ost.)

Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 2 (9-ost.)

serial dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Robert Motyka, Tadeusz Motyka
W skrócie:Wraz z wiosną przychodzi pora na powrót Roberta do Warszawy, jak i na porządki w lumpeksie. Na podwórko Motyków wchodzi dzik, który uciekł z leśniczówki. Okaże się, czy rodzina zachowa spokój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie komika Roberta Motyki oraz jego ojca Tadeusza. W poprzednim sezonie zrobili duży krok w w kwestii poprawienia rodzinnych relacji, odkryli siebie na nowo. Teraz przerwa w sezonie kabaretowym umożliwia satyrykowi zaplanowanie krótkiego urlopu. Zamierza spędzić go w Sieniawie Żarskiej, obok taty, pani Irenki i w gronie najbliższych przyjaciół. Odpoczynek chce połączyć z przygotowaniami do triathlonu. Tadeusz ma jednak zupełnie inne plany.

W tym odcinku

Wraz z wiosną przychodzi pora na powrót Roberta do Warszawy, jak i na porządki w lumpeksie. Niespodziewanie na podwórko Motyków wchodzi dzik, który uciekł z pobliskiej leśniczówki. Okaże się, czy rodzinie uda się zachować spokój. Odbędzie się również ognisko pożegnalne. Być może zwykle gruboskórny Tadeusz pokaże swoją wrażliwą stronę, żegnając się z synem.