Rzeczne potwory 6: Titanic na Amazonce (1)
(River Monsters 6: Amazon Titanic)
serial dokumentalny USA 2014
W skrócie: | W katastrofie statku Sobral Santos, do której doszło na Amazonce, zginęło kilkuset pasażerów. Wiele osób zostało zjedzonych żywcem w wodzie. Jeremy wyjaśnia przebieg tragicznych wydarzeń. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 19 czerwca za 5 dni |
7:50 | Polsat Viasat Nature |
Opis
Po raz kolejny Jeremy Wade wyrusza na poszukiwania krwiożerczych ryb. Podczas swojej wyprawy odwiedza różne części świata. Próbuje schwytać groźne stworzenia, aby sprawdzić, czy rzeczywiście są one w stanie zaatakować ludzi i wyrządzić im krzywdę.
W tym odcinku
W katastrofie statku Sobral Santos, do której doszło na Amazonce, zginęło kilkuset pasażerów. Wiele osób zostało zjedzonych żywcem po tym, jak znaleźli się w wodzie. Jeremy przygląda się bliżej tragicznym wydarzeniom i wyjaśnia ich przebieg.
Zobacz także
- Rzeczne potwory 6: Łamacz kości (2) - serial dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Rzeczne potwory 6: Potwór ludojad (3) - serial dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 6:45 i 3 późniejsze emisje
- Rzeczne potwory 6: Terminator z dżungli (4) - serial dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 7:50 i 3 późniejsze emisje
- Rzeczne potwory 6: Rzeka krwi (5) - serial dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 8:55 i 3 późniejsze emisje
- Rzeczne potwory 6: Porywacz ciał (6) - serial dokumentalny - czwartek, 19 czerwca 11:00 i 2 późniejsze emisje