Rozwód. Walka o wszystko (32)

Rozwód. Walka o wszystko (32)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Ewa składa pozew o rozwód. Nie podoba jej się, że mąż interesuje się tylko komputerem. Przestali spędzać wspólnie czas, wychodzić razem, nawet rozmawiać. Okazuje się, że Paweł inwestuje w bitcoiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

We współczesnym świecie dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Rozstanie wiąże się następnie z zapalczywą i często bezpardonową walką o majątek, nieruchomości, a nawet dzieci. Podczas procesów niektórzy nie cofną się przed niczym, by dostać, czego chcą. Każdy odcinek przedstawia losy jednej pary i przebieg ich rozwodu. Specjaliści, prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi oraz mediatorzy, skomentują zachowanie małżonków i opowiedzą o różnych innych przypadkach, z jakimi mieli do czynienia.

W tym odcinku

Ewa i Paweł są małżeństwem od trzydziestu pięciu lat. Przez ten czas oddalili się od siebie, ich dzieci urosły, po czym opuściły rodzinny dom. Pewnego dnia kobieta składa pozew o rozwód. Nie podoba jej się, że jedyne, czym jest zainteresowany mąż, to komputer. Para przestała spędzać wspólnie czas, wychodzić razem, nawet rozmawiać. Załamana tym Ewa zwierza się przyjaciółce, Urszuli. Ona sugeruje romans - Paweł mógł znaleźć sobie kogoś przez internet. W rezultacie żona zarzuca mężczyźnie zdradę, a także wydawanie pieniędzy na kochankę. Zostaje jednak wyśmiana. Tak naprawdę partner inwestuje w bitcoiny, czego nauczył go szef. Dla Ewy to zwykłe szaleństwo. Jakiś czs później Paweł nie przychodzi do sądu na pierwszą rozprawę. Okazuje się, że próbował popełnić samobójstwo.

Zobacz także