Różowe lata siedemdziesiąte 4: Tornado Prom (15)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 15: Tornado Prom

(That '70s Show: Tornado Prom)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Nadchodzi bal, podczas którego ma zostać wybrany król i królowa. Jackie stara się być miła dla innych. Michael zostaje wybrany królem. Po chwili dyrektor Cole ogłasza, że zbliża się tornado.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Nadchodzi bal, podczas którego ma zostać wybrany król i królowa. Jackie, która chce podnieść swoją popularność, przez całe dwa tygodnie stara się być miła dla innych. Michael zostaje wybrany królem, lecz po chwili dyrektor Cole ogłasza, że zbliża się tornado. Hyde urządza imprezę w pokoju trenera, gdzie razem z przyjaciółmi pali trawkę. Fez i Rhonda chcą przeżyć swój pierwszy raz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)