Różowe lata siedemdziesiąte 4: The Forgotten Son (9)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 9: The Forgotten Son

(That '70s Show: The Forgotten Son)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Eric czuje się odrzucony przez rodziców: Kitty zaprzyjaźnia się z Donną. Red woli towarzystwo Kelso niż swego syna. Hipis Leo dziedziczy milion dolarów i zabiera Feza i Hyde'a na zakupy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Eric czuje się odrzucony przez oboje rodziców: Kitty zaprzyjaźnia się z Donną, podczas gdy Red woli towarzystwo Kelso niż własnego syna. Hipis Leo oznajmia, że odziedziczył milion dolarów po swoim wujku Eddym i zabiera Feza i Hyde'a na zakupy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)