Różowe lata siedemdziesiąte 4: That '70s Musical (24)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 24: That '70s Musical

(That '70s Show: That '70s Musical)

serial komediowy USA 2001-2002   od 12 lat
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Fez od wielu tygodni z zapałem przygotowuje się do musicalu. Nauczyciel muzyki karze go za naśladowanie jego akcentu i ustawia w ostatnim rzędzie razem z nieudacznikami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 stycznia
za 5 dni
6:25 TNT

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Fez od wielu tygodni z zapałem przygotowuje się do musicalu. Marzy mu się, że zostanie prawdziwą gwiazdą, lecz czeka go rozczarowanie. Lecz nauczyciel muzyki karze go za naśladowanie jego akcentu i ustawia w ostatnim rzędzie razem z nieudacznikami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także